06633120330

تلفکس

vet[a]lu.ac.ir

پست الکترونیک

پنج شنبه ٣٠ آبان ١٣٩٨

امروز

اخبار > مراسم تقدیر از برگزیدگان دانشکده دامپزشکی برگزار شد  چاپ        ارسال به دوست

به همت و تلاش انجمن علمی دانشکده دامپزشکی

مراسم تقدیر از برگزیدگان دانشکده دامپزشکی برگزار شد

 به مناسبت تقدیر از برگزیدگان دانشکده دامپزشکی دانشگاه لرستان در تاریخ 97/09/25 مراسم جشنی در محل آمفی تئاتر دانشکده اقتصاد برگزار گردید. در این مراسم رئیس دانشکده دامپزشکی، دکتر محسن عباسی، سال روز تولد امام حسن عسگری(ع) و شروع هفته پژوهش را به حاضرین تبریک گفتند.

 دکتر عباسی ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان جدیدالورود، مختصری از تاریخچه دامپزشکی بیان داشته و از زحمات آقای دکتر حسن تاج بخش استاد ممتاز دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، چهره ماندگار علمی و نویسنده کتاب «تاریخ پزشکی و دامپزشکی ایران» در پیگیری و تعیین روز ملی دامپزشکی قدرانی کردند. رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه لرستان مطالعه کتاب مذکور را که در زمان چاپ به عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی انتخاب شد برای دانشجویان دامپزشکی لازم دانستند. 

  دکتر عباسی در ادامه از پذیرش بی رویه دانشجو در رشته دامپزشکی انتقاد و خواستار ساماندهی پذیرش دانشجو متناسب با نیاز جامعه شدند. مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی به داشجویان برتر ورودی های مختلف و کارمندان نمونه دانشکده دامپزشکی پایان یافت. این مراسم به همت و تلاش انجمن های علمی دانشکده دامپزشکی برگزار گردید. 

 

 

 


١٠:٤٠ - سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٤٧٧١    /    تعداد نمایش : ٧٥٥خدمات الکترونیکی

سیسستم جامع آموزش
سامانه تغذیه
سامانه ایمیل
سامانه مگاپیپر
کتابخانه
سامانه نشریات